Szczęść Boże!

Witamy Ciebie w miejscu, w którym spotykają się katolicy, którzy chcą wiedzieć więcej. Nie wystarcza im tylko to, co usłyszą na ambonie swojego parafialnego kościoła. Mają pragnienie pójść o krok dalej, by ich wiara z dnia na dzień stawała się bardziej świadoma. Grupa ewangelizuj.pl stworzyła dla „rozwijających się katolików” ten portal, by  już nigdy z żadnych ust nie padło stwierdzenie, że w Internecie są tylko złe rzeczy. Wiemy przecież, że to nie prawda. W przestrzeni wirtualnej spotykają się te same treści, co w życiu realnym- dobre i złe. Niestety te drugie przynoszą bardzo smutne konsekwencje. Aby je zmniejszyć, nasza redakcja dodaje kolejne „pięć ewangelizacyjnych groszy” do katolickiego dorobku Internetu. Razem z Tobą chcemy realizować nasze, chrześcijańskie założenie: niech się dzieje dobro! Pragniemy, by ewangelizacja weszła na kolejny poziom rozwoju. Gdy to się stanie, Jezus Chrystus nie będzie dla ludzi jedną z ważnych postaci historycznych, tylko Panem i Zbawicielem w pełnym znaczeniu tych słów. Aby te piękne stwierdzenia stały się prawdą, trzeba propagować Pismo święte. Od Słowa  wszystko się przecież zaczyna. Parafrazując słynne, religijne hasło: Ewangelia wczoraj, Ewangelia na dziś, Ewangelia na wieki.

 

Czym jest grupa ewangelizuj.pl?

Ewangelizuj.pl i wszystkie wchodzące w ramach jego działań portale, tworzą ludzie mający bardzo dużo do powiedzenia o Panu Bogu. Rozpiera ich „ewangelizacyjna energia” i chcą się dzielić się z innymi tym, czego doświadczyli z wyniku spotkania z najważniejszą w ich życiu Osobą – Wszechmogącym Bogiem. Dlatego opracowali ewangelizacyjne środowisko, w którym każdy głoszący Ewangelię, jak i poszukujący Boga, może odnaleźć treści przybliżające go do naszego Stwórcy.

 

Do grupy ewangelizuj.pl należą:

oś naszych działań  – profesjonalny portal www.ewangelizuj.pl

katalog inicjatyw katolickich www.znajdzrekolekcje.pl 

witryna z treściami dotyczącymi spowiedzi www.DOBRAspowiedz.pl – rachunki sumienia, artykuły i video o sakramencie pokuty i pojednania

witryna www.gregorianka.pl – umożliwiająca zamówienie intencji mszalnej on-line

 

ponadto współpracujemy z najlepszym w Polsce sklepem z dewocjonaliami i książkami katolickimi www.e-religijne.pl Tworzy go solidna ekipa. Dzięki ich zaangażowaniu sprzedaż „pobożnych rzeczy”  jest nie tylko biznesem, ale przede wszystkim ewangelizacją.

 

 

Pozdrawiamy Ciebie i Twoich najbliższych

nie zapominamy o Was w naszych modlitwach

Redakcja ewangelizuj.pl