Ad
Ad

Ad
Ad
 
Ad


 

Pragniemy zaprosić Was serdecznie na ogólnopolską inicjatywę ewangelizacyjną „Przystań z Jezusem 2017” w Kołobrzegu.

W dniach 21-23 lipca 2017r. do Kołobrzegu przyjadą uczestnicy Sunrise (festiwalu muzyki elektronicznej) z Polski i z zagranicy. Jako Ewangelizatorzy chcemy dzielić się swoim doświadczeniem Boga, głosić Dobrą Nowinę oraz zapraszać do wspólnego uwielbienia Jezusa na „Przystani”. Ewangelizacja będzie odbywać się na ulicach Kołobrzegu poprzez pantomimy, scenki, muzykę, taniec i składane świadectwa.

Rekolekcje przygotowujące rozpoczynamy 19 lipca brMszą świętą o godz. 20:30 w sali SNE w Koszalinie przy ul. Staszica 38. Poprowadzi je ks. bp. Edward Dajczak.

Hasłem tegorocznej „Przystani z Jezusem” są słowa z Księgi Izajasza: „Jak bardzo oczekiwane są na górach stopy zwiastuna dobrej nowiny, który głosi pokój, zwiastuje dobro, obwieszcza zbawienie, mówi do Syjonu <<Twój Bóg króluje>>”. Iz 52, 7

Wszystkie informacje dotyczące tego wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.przystanzjezusem.pl   oraz pod nr telefonu 783 390 033 (pon – pt  w godzinach 9:00-15:00)

Pamiętaj, że prowadzona przez Ciebie EWANGELIZACJA pomoże innym nawiązać rzeczywistą relację z Bogiem, dlatego nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś!!!!

Czekamy właśnie na Ciebie 😀

Pozdrawiamy serdecznie

Ekipa PzJ 2017

 

Facebooktwittergoogle_plus

Komentarze

Co myślą inni?

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
 

Ad
Ad

Social Media

Newsletter

Kontakt

ks. Piotr Śliżewski

ewangelizuj@gmail.com

Ewangelizacja - Ewangelia
na dziś
Ewangelizuj.pl