Ad
Ad

Ad
Ad
 
Ad


 

Bądź patronem wyjątkowego filmu

Tego jeszcze nie było. Zabieramy się za produkcję filmu, który nie wsadza księdza w obrazek. Nie o to nam chodzi. Jesteśmy świadomi skandali, trudnych sytuacji w relacjach z księżmi. Film pt. „Ksiądz też człowiek„stara się pokazać kapłaństwo „od środka”. Historie naszych bohaterów pokażą sposób myślenia księży oraz wyjawią trudności z jakimi przychodzi się im mierzyć. Uważamy, że to potrzebne. Można to porównać z życiem każdego z nas. Gdy wiemy jakie rozterki ktoś przeżywa, inaczej na niego patrzymy. Bardziej rozumiemy.

Jesteśmy przekonani, że wiele z pokazanych w trakcie filmu sytuacji przeżyłeś na własnej skórze. Takie jest po prostu życie. Dla ludzi zaprzyjaźnionych z księżmi, wewnętrzne przemyślenia księży bardzo mocno będą się wpisywać w to, co zaobserwowali. Tylko, czy wszyscy ludzie mają okazję często bywać na plebaniach i odbywać długie, prywatne rozmowy z księżmi? Wydaje się, że nie.

Stąd pomysł na ten film. Chcemy potwierdzić poprzez tę produkcję powiedzenie: „ksiądz też człowiek”.  Niby znane i powtarzane, ale nie zawsze przyjmowane do serca.

Muzykę do filmu „Ksiądz też Człowiek” skomponuje Tomasz Łuc – kompozytor, gitarzysta i producent. Specjalizuje się on w muzyce filmowej i teatralnej. W roku 2017 został nagrodzony za najlepszy debiut w dziedzinie muzyki filmowej na Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles oraz za muzykę do dwóch spektakli na I edycji festiwalu Teatroteka Fest. w Warszawie.

Zobacz osiągnięcia Pana Tomasza Łuca: http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1144251

Po szczegóły odnośnie produkcji filmowej „Ksiądz też Człowiek” zapraszamy na stronę KsiadzTezCzlowiek.pl

Opiekę prawną nad produkcją filmu objęła Kancelaria Adwokacka Adwokata Arkadiusza Wesołowskiego ze Szczecina oraz Radcy Prawnego dr Sławomira Tomczyka.

ZOBACZ stronę ZBIÓRKI

Patronat medialny:

        

 

Facebooktwittergoogle_plus

Komentarze

Co myślą inni?

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
 

Ad
Ad

Social Media

Newsletter

Kontakt

ks. Piotr Śliżewski

ewangelizuj@gmail.com

Ewangelizacja - Ewangelia
na dziś
Ewangelizuj.pl