Ad
Ad

Ad
Ad
 
Ad


 

 

„Jeszcze tego nie wiesz? Słowa, które zmieniają życie…” Książka dająca do myślenia!

 

Treść książki pt. ,,Jeszcze tego nie wiesz? Słowa, które zmieniają życie…” jest zbiorem trafnych odpowiedzi na nurtujące nas religijne pytania. Jak należy przechodzić przez życie z wiarą? Co rozumie się przez dobrą modlitwę? Jak stać się szczęśliwym katolikiem?

Ta książka ukazuje nam, ludziom świeckim i nie tylko, że Ewangelia jest potrzebna w codzienności. Jest drogowskazem do owocnego działania i wdrażania wskazówek, które są w stanie rozruszać życie duchowe.

Autor konsekwentnie przekonuje, że Bóg poprzez ewangeliczne teksty podpowiada, gdzie i jak można osiągnąć spełnienie. Obojętnie, jakie powołanie byśmy realizowali. W końcu z Bogiem można współpracować w każdym położeniu. Tutaj nie ma wyjątków!

Wielowątkowość tekstów zawartych w tej książce pozwala na to, by każdy się z nią utożsamił. Ponadto, zawiera wiele pomysłów na to, jak dobrze zainwestować, by pomnożyć dobro, które już jest w naszym życiu.

To prawda, że czasami ciężko jest dopatrzeć się Bożej interwencji. Trudne sytuacje sprawnie „rozcieńczają” nasze zaufanie. Niemniej, zawarte w tej książce rozważania pozwalają z większą nadzieją spojrzeć na to, czego doświadczamy.

Twierdzę, że żywe słowa zawarte na kartach tej książki są świadectwem chrześcijańskiego dostrzegania Boga w świecie. Metafory użyte w słowach ks. Piotra, ukazują myślenie na sposób chrześcijański. Dobre i pożyteczne myśli są pomocne w drodze do sukcesu! Moją uwagę przykuły słowa, że często wierzymy, ale brakuje nam powiązania między tym co przeżywamy, a Słowem Bożym.

Na koniec tej recenzji chciałabym zauważyć, że rozwój wiary, zależy od nas samych. Bóg nie chce żebyśmy stali w miejscu. Cytując Autora: „Bóg zsyła nam proroków, którzy wskazują w które drzwi należy pukać. Słuchając ich żyjemy zgodnie z wolą Boga”. Ta książka pozwoli Tobie ich odnaleźć. Zapraszam do lektury: https://syjon.pl/produkt/jeszcze-tego-nie-wiesz-slowa-ktore-zmieniaja-zycie/

Aneta Chmielowiec

cytat 1

Facebooktwittergoogle_plus

Komentarze

Co myślą inni?

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentrzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
 

Ad
Ad

Social Media

Newsletter

Kontakt

ks. Piotr Śliżewski

ewangelizuj@gmail.com

Ewangelizacja - Ewangelia
na dziś
Ewangelizuj.pl